Introduction Your Wedding Dress

Author:

Wprowadzenie: Twoja suknia ślubna

Suknia ślubna to kultowa część procesu ślubnego. Wybór sukni ślubnej to bardzo wyjątkowe i osobiste doświadczenie, podczas którego panna młoda składa oświadczenie o tym, kim jest jako osoba i jak chce być widziana i zapamiętana w dniu swojego ślubu. Dla wielu osób jest to również zamiana marzeń w rzeczywistość. (Czy możesz powiedzieć, że jesteśmy trochę podekscytowani https://agritzfresh.Com/groups/jak -wybrac-suknie-slubna-jesli-jestes-niezdecydowana-panna-mloda ty?!) Aby pomóc Ci w jednym z najważniejszych i najbardziej ekscytujących scholarsglobe. com podczas planowania ślubu, zebraliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o wyborze idealnej sukni dla ciebie.

 

Wybierz porę roku

Pora roku będzie dyktować materiał, który wybierzesz na swoją suknię ślubną. I należy pamiętać, że różne tkaniny mają inny ‘wygląd’ i poziom komfortu, i ostatecznie określi styl Twojej sukni ślubnej https://forum.myumunna.com/community /społeczność/profil/houstonfison27/. Większość tkanin na suknie ślubne jest bardzo uniwersalna, ale ciężkie tkaniny, takie jak aksamit i brokat, zdecydowanie nadają się na zimowe wesela, podczas gdy lżejsze tkaniny, takie jak organza i żorżeta, lepiej nadają się na letnie wesela. Nie zapomnij o tym pomyśleć przy wyborze butów i welonu, ponieważ muszą one być odpowiednie do przewidywanych warunków pogodowych i wybranego miejsca. 

 

Wybierz swój styl na okazję

Czas i miejsce ślubu mają kluczowe znaczenie przy wyborze projektu Twojej sukni ślubnej. Małe, wystawne, religijne, do wnętrz, na zewnątrz, nowoczesne, tradycyjne lub tematyczne – wszystko to może mieć wpływ! A jeśli jest to ślub docelowy, upewnij się, że sprawdziłeś pogodę!  

 

 

 

Umów się na wizytę

Szycie sukni trwa średnio 6 miesięcy, więc miej to na uwadze umawiając się na wizyty w różnych sklepy ślubne” nie spiesz się ze swoją wymarzoną sukienką! I chociaż powinieneś dać sobie wystarczająco dużo czasu na wybór, nie przytłaczaj się wizytą w każdym butiku w promieniu 100 mil. Najgorszą rzeczą na świecie może być nie znalezienie wymarzonej sukienki; bardzo bliska sekunda przymierza tak wielu, że żadna sukienka nigdy nie będzie twoim marzeniem. Pomyśl także o tym, kogo powinieneś zabrać na kilka pierwszych spotkań; większość butików poleca maksymalnie trzy, ponieważ zbyt wiele opinii i głosów może być przytłaczających.   Uważamy, że wystarczy przyjść z mamą, siostrą lub druhną, aby uzyskać najbardziej szczerą opinię!

 

Kształty sukni

Zanim umówisz się na pierwszą wizytę weselną, zacznij zbierać zdjęcia sukienek, które Ci się podobają – Pinterest jest idealny dla tej lub innych stron inspiracji Bridebook, takich jak Instagram, Facebook i Twitter. Wypróbuj suknie wieczorowe w różnych krojach w różnych domach towarowych i zobacz, jakie kształty i dekolty najbardziej do Ciebie pasują. Aby pomóc Ci zawęzić wybór, oto najpopularniejsze style sukni ślubnych i kształty, z którymi zazwyczaj dobrze współgrają:

 

Suknia balowa</strong

Krój: znany również jako beza, składa się z dopasowanego gorsetu oraz obszernej i pełnej spódnicy. Najlepsze dla:  Dla smukłej lub drobnej sylwetki, dobra do podkreślenia talii.  Wskazówka: to jest ostateczny kształt sukni ślubnej, a dzień ślubu to prawdopodobnie jedyny czas, kiedy możesz założyć taką sukienkę (chyba że prawdopodobnie będziesz na gali MET day…)

Fishtail lub trąbka

Styl: Dopasowany do sylwetki, ze spódnicą rozkloszowaną od kolan, dobrze podkreśla krągłości.  Najlepsze dla: Klepsydry, krągłości. Wskazówka: To dość restrykcyjny krój sukienki, więc upewnij się, że nie odciągnie Cię od parkietu.

Powłoka

Styl: Podąża za naturalnym ruchem Twojego ciała sylwetka. Najlepsze dla: eleganckich sylwetek.  Wskazówka: Krój bardzo łatwy do noszenia, dobry na letnie wesela.

Linia A

Styl: dopasowany gorset z dolną połową sukienki układającą się w kształt litery ‘A’. Najlepsze dla: ten krój pasuje do większości typów sylwetek, dlatego jest najpopularniejszy.  Wskazówka: może pasować do każdego dekoltu i https://worldonealliance.com/introduction-your-wedding-dress-10 rękaw/bez rękawa.

 

 

 

Sukienka z trenem

Po wybraniu wymarzonego kształtu sukni, następną rzeczą do przemyślenia jest tren sukni, który powinien być wygodny dla panny młodej i odpowiedni do stylu ślubu. Długość trenu powinna zależeć od formalności i otoczenia ślubu.

Prawie wszystkie style ubioru mogą mieć tren i często można go ponownie dopasować również po ceremonii. Czasami są one po prostu podwijane lub zdejmowane, idiomasfachse.edu.Pe, ale niektóre sukienki często się pojawiają z haczykiem do noszenia na nadgarstku podczas boogie.  

Oto różne style pociągów, które pomogą Ci wybrać:

Szczotka

To jest najkrótszy i najskromniejszy styl pociągu. Lekko ‘szczotkuje’ z tyłu i nadaje sukience bardzo subtelnej objętości. Taka długość trenu jest odpowiednia na każdą okazję, niezależnie od formatu uroczystości czy pory roku ślubu. Byłby to najlepszy wybór na wesela w plenerze. Przybliżona długość: 6 cali

Court

Ten tren jest nieco dłuższy niż Brush. Byłoby to odpowiednie dla wszystkich ceremonii, ale może być problematyczne w przypadku przyjęć na świeżym powietrzu, ponieważ pociąg może zbierać zieleń, gdy panna młoda chodzi po trawie. Przybliżona długość: 3 stopy

Kaplica

Jest to pośrednia długość pociągu, pomiędzy skromniejszymi ‘szczotkami’ i ‘dwór’ oraz bardzo dramatyczna ‘katedra’ i ‘królewski’ długości. Przybliżona długość: 5 stóp

Katedra

Ten pociąg nadaje się na formalne i tradycyjne wesela. Ze względu na swoją długość będziesz potrzebować pomocy zespołu nowożeńców, aby upewnić się, że tren jest na miejscu, zanim przejdziesz do ołtarza i podczas całej ceremonii. Ten pociąg często ma opcję zgiełku. Przybliżona długość: 7 stóp

Royal

To największa długość pociągu; składa oświadczenie o pannie młodej i samym weselu. Podobny do ‘katedry’ pociągu, będzie to wymagało pomocy, aby upewnić się, że pociąg jest we właściwej pozycji i nie przeszkadza w żadnym momencie, gdy panna młoda idzie do ołtarza. Przybliżona długość: 10 stóp

Wattau

Ten pociąg to oddzielny kawałek materiału, który jest przymocowany do górnej części gorsetu sukni ślubnej. To jest bardziej współczesna wersja pociągu. Przybliżona długość: zróżnicowana. 

 

 

 

Wybierz odpowiedni odcień bieli

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni odcień bieli, który dobrze współgra z karnacją i będzie dobrze współgrał z oświetleniem sali weselnej. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz jasną karnację, powinieneś wybrać cieplejsze odcienie bieli, takie jak kość słoniowa, podczas gdy osoby o ciemniejszej karnacji powinny wybrać chłodniejsze odcienie bieli z lekkim niebieskim odcieniem. Po wybraniu sukienki upewnij się, że spróbujesz w niej chodzić i siadać. Jeśli jedziesz samochodem na ceremonię, upewnij się, że materiał się nie gniecie (i że ty i twoja sukienka zmieścicie się do samochodu!).

Dopasowania

Generalnie na uszycie sukni potrzeba około 6 miesięcy. Pracuj wstecz i miej swoje przymiarki tak blisko daty ślubu, jak jest to wygodne. Wykorzystaj maksymalnie każdą przymiarkę i upewnij się, że pojawisz się na niej z zaufaną osobą, której rady cenisz i przy której czujesz się swobodnie.

Bielizna

Nie lekceważ potęgi bielizny. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę praktyczne opcje podczas przymierzania sukni ślubnej – czy poczujesz wsparcie, jeśli jest całkowicie bez pleców? Czy będziesz w stanie spuścić włosy na parkiecie w gładziance do brzucha? W dniu ślubu będziesz chciała czuć się tak komfortowo, jak to tylko możliwe, a dobra bielizna z pewnością to umożliwi.

Bądź sobą!

Ostatni element garderoby Rada jest taka, żebyś był sobą. Upewnij się, że czujesz się komfortowo w dowolnym kroju sukienki, który wybierzesz i że czujesz się pięknie. Upewnij się, że twoja sukienka nie ogranicza, ponieważ będzie to bardzo oczywiste, gdy będziesz przechodzić do ołtarza. Wybierz swoją najlepszą cechę i upewnij się, że Twoja idealna sukienka to podkreśla.